Evenementen 2019

Maand:                 Tijd:              Activiteit:
Januari
4                           20:00            Kaarten

6                           14:00            Nieuwjaarsborrel
12                         09:00            EHBO/BHV cursus
20 en 21                hele dag        Botenhuis gesloten

Februari
1                           20:00            Kaarten
8                           18:00            Stamppotbuffet
                             20:00            Lezing: Gerd-Jan Poortman
17 en 18                hele dag        Botenhuis gesloten

Maart
1                           20:00            Kaarten
3                           10:00            Vissen
7                           19:00            Cursus Vaarbewijs 2
10                         10:00            Vissen
14                         19:00            Cursus Vaarbewijs 2
17 en 18                hele dag        Botenhuis gesloten
21                         19:00            Cursus Vaarbewijs 
31                         10:00            Vissen

April
4                           19:00            Cursus Vaarbewijs 2
5                           19:00            Kaarten
7                           11:00            Geheime fietstocht
11                         19:00            Cursus Vaarbewijs 2
12                         19:30            Kaarten
14                         10:00            Vissen
18                         19:00            Cursus Vaarbewijs 2

Mei
11                         12:45            MJZ Zwembadles
                             15:30            MJZ borrel + bitterbal
18                         17:00            Opening seizoen: Visjes bakken
19                         09:00            Openingswedstrijd
25                         10:00            Open havendag
31                         18:00            Vrijdagavond-zeilwedstrijd (Palaver om 19:00 uur)

Juni
7                           18:00            Vrijdagavond-zeilwedstrijd (Palaver om 19:00 uur)  
8                           16:00            Aanbreng van de boten
                             16:00            Laserwedstrijd met Wethouder?
                             20:00            Feestavond met muziek
9                           08:30            Zeilwedstrijd Afgedamde Maas (Palaver 08:30 uur)
                             16:00            Vertrek naar Wijk en Alburg
                                                  (18:30 uur eten bij Trident)
10                         09:00            Zeilwedstrijd (Palaver 09:00 uur)
                             16:00            Vertrek naar Gorinchem
14                         18:00            Vrijdagavond-zeilwedstrijd (Palaver om 19:00 uur) 
21                         18:00            Vrijdagavond-zeilwedstrijd (Palaver om 19:00 uur)
28                         18:00            Vrijdagavond-zeilwedstrijd (Palaver om 19:00 uur)
29                         10:00            Familiedag

Juli
5                           18:00            Vrijdagavond-zeilwedstrijd (Palaver om 19:00 uur)

Augustus
24                         hele dag        Trident-weekend

September
7                           09:00            Jeugdleden-weekend
13                         18:00            Vrijdagavond-zeilwedstrijd (Palaver om 19:00 uur)
27 en 28                10:00            Botenbeurs

Oktober
4                           18:00            Bosche Bollen op bezoek (WV Neptunus)
5                           09:00            Sluitingswedstrijd
11                         19:30            Kaarten
13                         09:00            Jeugd Blauwe Wimpel

November
1                           19:30            Kaarten
22                         20:00            ALV

December
6                           19:30            Kaarten
7                           20:00            Bingo
8                           01:00            Einde Bingo
21                         18:00            Kerstdiner
26                         14:00            Kerstborrel
31                         13:00            Oliebakkenborrel

 

    

Terug naar WV De Merwede